Hakkımızda

Biz Kimiz?

Meditek Yazılım, kurumsal yapılara ürettiği etkin bilişim çözümleri ile tanınmıştır. Bugün bilişim sektörünün iş sağlığı ve güvenliği, sağlık bilgi yönetimi, eğitim bilgi yönetimi gibi birden fazla alanında hizmet vermekteyiz. Meditek ailesi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hazır çözümlerden, ortak proje geliştirmeye kadar hem ar-ge ve hem de danışmanlık hizmetlerini üstleniriz. Amacımız en yenilikçi ürünleri, en iyi teknoloji işbirliğiyle, en iyi hizmet ve desteği sunmak, deneyimli ve uzman kadromuz ile sektöre dinamizm kazandırarak en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Öncelikli ilkemiz “Müşteri Odaklı Hizmet” anlayışımızdır. Müşterilerle kurulan sağlam ve yakın ilişkiler yardımıyla çözümlerin başarısını arttırmak ve müşterilerle satıcı-müşteri ilişkisinden öte, çözüm odaklı stratejik işbirliği kurmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Bilimsel gelişmeleri sürekli izleyen, gelişmiş yazılım üretim süreçlerini uygulayan, en rekabetçi ve kaliteli ürünleri üreten, yenilikçi fikirleri ile sektöre yön veren, Türkiye'nin bilişimde Ar-Ge merkezlerinden biri haline gelmek, insan kaynağının tercih ettiği ilk şirketlerden olmak ve tüm dünyaya ürünlerini pazarlamak.

Misyonumuz

Karşılıklı güveni güçlendirecek evrensel değerlerden vazgeçmeksizin, kurumların bilişim ihtiyaçlarını ürün ve proje yaklaşımı ile katma değeri yüksek çözümler sunarak karşılamak.