Fiyat Politikamız

Fiyat Politikamız

Meditek Yazılım olarak proje bazlı fiyatlandırma politikası yürütürüz. Geliştirdiğimiz ürünün AR-GE sürecine göre iki farklı fiyat politikamız vardır.

Lisans Satışı

Yazılımın güncel versiyonu satın alınır. Aynı versiyon numarasına ait tüm güncelleştirmeler ve teknik destek hizmeti ücretsizdir. Ürünün yeni versiyonu geliştirilmiş ise, yeni versiyonu edinmek için ayrıca bir ücret talep edilir.

Lisans Kiralama

Yazılım kullanım hakkı belirli bir süreliğine lisanslanır. Lisans süresine göre de ücret alınır. Süre bitiminde müşteri talebine göre yeniden lisans tanımlanır. Geliştirdiğimiz her ürün kendi içerisinde AR-GE özelliklerine sahiptir. Bu nedenle her ürün için farklı bir fiyat politikası belirleme durumundayız. Örneğin İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi bir süreç yönetimidir. Sürekli iyileştirmeye, geliştirmeye ve güncellemeye ihtiyaç duyar. Yazılım satışı gerçekleştikten sonra süreç canlı olarak devam etmekte, hem bilişim hem organizasyonel hemde mevzuat ile ilgili değişimlerden etkilenilmesi gerekmektedir. Bu yüzden Meditek İSG ürünümüz için Lisans Kiralama politikasını uygulamaktayız. Meditek İSG uygulamasını yıllık periyotlarda kiralar, süreç içerisinde kısıtlama olmaksızın kullanırsınız. Yine süreç içerisinde yayınlanan tüm güncellemeler ve bizden alacağınız teknik destek hizmetleri kira ücretine dahildir. Diğer yandan Kroki Editörü uygulamamız genel ihtiyacı uzun dönemde karşılayabildiği için minimum AR-GE özelliğine sahiptir ve bu ürün için Lisans Satışı politikasını uygulamaktayız. Fiyat politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için çağrı merkezimizden Satış birimimiz ile görüşebilirsiniz.