Kazancınızı artırıyoruz !
Geleneksel SEO yöntemlerinde uzman olan ekibimiz sizin için yenilikçi SEO ve sanal reklam yöntemleri geliştiriyor, rakiplerinizin önüne geçmenizi ve bulunduğunuz yerde kalıcı olmanızı sağlıyor
  • İnternet aramalarında üst sıralara taşıyoruz
  • Sosyal medyada bilinirliğiniz artırıyoruz
  • Markalaşmanızı sağlıyoruz
  • Web sitelerinizi yönetiyoruz
  • Kurumsal danışmanlığınızı üstleniyoruz
Sektörde Adınız Duyulsun

Garantili sanal tanıtım hizmetimizle adınızı duyuralım, müşteri portföyünüzü genişletelim, kazancınızı arttıralım.

Site İçi Analiz

Mediseo olarak sitelerinizin yaklaşık olarak 30 kriterde değerlendirilmesini yapıyoruz. Bu kriterler ile arama motorlarında bir sitenin varlığını üst sıralarda devam ettirebilmesi için gerekli olan tüm kriterleri kapsayarak site içi analiz çalışmamız sayesinde sitenizde var olan SEO sorunlarını masaya yatırma imkanı sunuyoruz. SEO çalışmaları ilk anlamda site dışı link çalışmaları olarak göze çarpsa da; site içi analiz sayesinde sitelerinizdeki link yapısı, anahtar kelime kullanım oranları, sitedeki hiyerarşik yapı gibi kriterlerin takibi ve yönetimi ile arama motorlarında rakiplerinizin bir adım önünde olmanız sağlanmaktadır. SEO çalışmaları sadece dış SEO kapsamındaki çalışmalarla yürütüldüğünde rakiplerinizin site içi SEO noktasında ilerleme göstermesiyle arama motorlarının gözündeki değeriniz kaybolacağından SEO çalışmalarımıza site içi analiz ile başlayıp başarıyı yakalamayı planlıyoruz.

Yükselme Garantisi

Mediseo, dijital reklam dünyasında sektöre yönelik arama motorları üzerinden yapılan aramalarda rakiplerinizin üst sıralarında yer almanız, internet pazarından gelen müşteri trafiğinin belirli bir kısmını sadece kendinize yönlendirmeniz anlamına gelmektedir. Belirlemiş olduğumuz anahtar kelimelerde hizmet verdiğiniz ilde yapılan sektörle ilgili kelime aramalarında arama motorlarında üst sıralarda yer alarak rakiplerinize rekabette fark atmanız mümkün olacaktır. Arama motorlarında üst sıralarda yer alarak dijital reklam dünyasında markalaşma çalışmanıza da yardımcı oluyoruz. A ilinde arama motorları üzerinde yapılan “ortak sağlık güvenlik birimi” aramasında ilk 50 sayfanın içerisinde yer almıyorken sitenizin bu kelimede ilk sayfalarda yer almasını sağlayarak internet reklamlarına daha az para ödeyerek daha üst sıralarda olmanıza yardımcı oluyoruz.

Ziyaretçi Artırma

Her gün önceki günden daha fazla ziyaretçinin ziyaret ettiği bir web sitesinin rakiplerine göre bilinirlik, markalaşma ve satış durumlarında daha önde olduğunun farkında olan Mediseo, arama motorlarında yapılan organik aramalardan size daha çok ziyaretçi yönlenmesini sağlayarak mevcut pazarda söz sahibi olmanızı sağlamaktadır. Site içi analiz çalışmalarımız ve site içerik yönetimi çalışmalarımız sayesinde ziyaretçiler tarafından bir sonraki kampanyası merakla beklenen firmalar olmak artık sizin için çok daha yakın. Yapılan istatistiklere göre satış üzerine kurulu kurumsal web sitelerinin satın alma noktasında üst sıralarda olması sektörde dijital medya kullanılarak yapılan satış işlemlerinin ciddi bir çoğunluğunu ele geçirmesi anlamını taşımaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Son yıllarda istatistik kurumları tarafından verilen bilgilere göre özellikle ülkemizde internet kullanımı %80 oranında artış göstermektedir. Sektöre dayalı araştırmalarımız neticesinde vardığımız kanı ise artan internet kullanımının yalın internet değil sosyal medya kullanımıyla doğru orantılı olduğudur. Sosyal medya kullanımı, yaş gözetmeksizin tüm toplumda oldukça fazla yaygınlaşmış olduğundan Mediseo olarak firmalarınızın sosyal medya hesaplarını sözleşme süresince yönetiyor, sosyal medya vasıtasıyla markalaşma ve kurumsallaşma amaçlarınıza uzman ellerle ulaşmanızı sağlıyoruz. Mediseo, tüm sosyal platformlarda belirli aralıklarla paylaşımlarınızı ve takipçilerinizi kontrol altında tutarak pazardan hakkınıza düşen payı almanıza yardımcı olmaktadır.

Düzenli Raporlama

Tüm çalışma dünyasında oldukça etkili bir kavram olan raporlama işlemleri, Mediseo ekibinin oldukça fazla özen gösterdiği bir kriterdir. Çalışmalarımızı satın aldığınız pakette belirlenen sıklıklarla raporlayarak yaptığımız işten sürekli haberdar olmanız sağlanmaktadır. Bu sayede istenilen verim sağlanamadığında raporumuz doğrultusunda çalışma stratejisi değiştirerek dijital reklam ve pazarlama dünyasında sahip olduğunuz otoritenin geliştirilmesini sağlayabilirsiniz. Belirli aralıklarla yapılan raporlama çalışmaları, Mediseo tarafından verilen hizmet dökümünün tarafınıza iletilmesinden, sektördeki ilerlemeye kadar birçok kriterden oluşmaktadır.