Destek

Meditek Yazılım olarak,

Müşterilerimiz ile sürdürdüğümüz ilişkilerin sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ile doğru orantılı olarak güçleneceğine inanmaktayız. Ürün satışı ve teslimi sonrasında, her türlü sorun ve görüşleriniz için çağrı merkezimize ulaşabiliyor olacak ve uzmanlarımızın desteğini yanınızda bulacaksınız. Destek ekibimiz her türlü sorunuzla ilgilenecek, sadece teknik hizmet değil sektörel teknoloji danışmanlığınızı da sağlayacaktır.

Yazılım Desteği

Kurumumuz telefon ve uzaktan yardım kanalıyla destek vermektedir. Bilgisayarınıza uzaktan bağlanılmasını gerektirecek bir sorunuz olduğunda, destek personelimiz sağ taraftaki uzaktan erişim programlarından birini kullanarak bağlantı kurabilecektir. Eğer bir Meditek ürününü satın aldıysanız, ürünle beraber uzaktan erişim yazılımıda yüklenmektedir. Tek yapmanız gereken Meditek yazılımınızın her hangi bir penceresinde uzaktan yardım bağlantısına tıklamak olacaktır. Yeni kullanıcılarımızın aşağıdaki programlardan birini indirmesi gerekmektedir.

Yardım Dokümanları

Meditek İSG uygulamamız için yardım ve eğitimi dokümanı desteğimiz mevcuttur. Dokümanlara ulaşmak için Meditek İSG ana erişim menüsünün Yardım menüsü altında Yardım Konuları başlığına tıklamanız yada yardim.meditekyazilim.com adresine girmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yine Meditek İSG uygulamamız için görsel eğitim dökümanlarımız mevcuttur. Meditek İSG videolarına erişmek için buraya tıklayınız.

Destek İndirmeleri